• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Po i shfry barkun

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nje nat djalit i del gjumi dhe shkon te prinderit ne dhome dhe i gjen ne itimitet!
Ua mami ca po i ben babit?
Po i shfry barkun te keqen mami!
Te nesermen djali i thote mamit!
O mami kot mundohesh ti shfrysh barkun babit atij ia fryn sekretarja ne pune.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top