• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Po ju do vaksinoheni?

Status
Temë e mbyllur.

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
22,844
Pikët
113
Na cmende, beje!! Dhe Babi Im si i Arielit beri te dyja dozat e nuk pati asnje problem, efekt. Kurse mami se ka bere se thote - e kolova covidin , tani per tani skam nevoje. Do e bej nga tetori ose nentori ndoshta. 🤨
Po ti qe sbeson se ka virus si e lejove babin te bej vaksine per dicka qe nuk ekziston?🤔
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
16,640
Pikët
113
@YOKO kot thua qe je hipokondriake ti. Shiko Helenen qe te kuptosh c'eshte hipokondria e vertete. 😂
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,415
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Kam mbaruar pune me to .
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
13,332
Pikët
113
CORONA = 666

C - 3
O - 15
R - 18
O - 15
N - 14
A - 1

CORONA has 6 letters
3+15+18+15+14+1 = 66

CORONA means 666

 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
36,286
Pikët
113
@Mano e kam bere njehere ket debat me shoqen Rexhina mos u lodh , po jeton ne la la land kjo, me nje great governor dhe nuk degjon c’ndodh neper vende te tjera. Qe shume kane vdek ne ate fillim menyra si i trajtuan, me ventilators. Akoma me kumbon ne koke zeri i poshter i Cuomos - ventilators ventilators. Kerkonte dhe kur ja dhane kafshes, prape ankohej - 2 much ventilators. Lol
Fucking idiot should be hanged at times square

Rrethuar nga pensionista, ventilators edhe cops etc
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
16,640
Pikët
113
Mund te konsiderohem e mbrojtur me me shume se 400 antitrupa :)
Deri tani kemi vene re qe kush e ka kaluar i ka antitrupat me te larta, ndersa te tjeret rreth 200-300 me vaksinen Pfizer. Me perjashtime kuptohet...

 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,881
Pikët
113
Mund te konsiderohem e mbrojtur me me shume se 400 antitrupa :)
Deri tani kemi vene re qe kush e ka kaluar i ka antitrupat me te larta, ndersa te tjeret rreth 200-300 me vaksinen Pfizer. Me perjashtime kuptohet...

Si e kishe emrin ti?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top