• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Po Prezantohem dhe une..

Status
Temë e mbyllur.

Enigmatiku

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
4
Pikët
0
Meqe nuk i pershendesni mysafiret nuk me ngelet vetem qe te pershendet veten time....:d
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Po Prezantohem dhe une..

Enigmatiku Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ketu, sdo ishte keq te beje nje prezantim me te gjat reth teje.
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Po Prezantohem dhe une..

Rregulli eshte te prezantohesh,kjo vlen per te gjithe anetaret e rinj :)
Mire se erdhe...kalofsh sa me bukur mes nesh :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Po Prezantohem dhe une..

Enigmatiku mirese erdhe ne forum..te uroj gjithe te mirat...dhe po pate deshire prezantohu mos na rri enigmatik :D
 

Enigmatiku

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
4
Pikët
0
Përgjigje e: Po Prezantohem dhe une..

Dmth kam shume per te fole .....
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Po Prezantohem dhe une..

Mire vemendjen e antareve e terhoqe , tani duhet te dish ta mbash ate dhe te ushqesh nje kuriozitet per me tej ( marre nga manuali i enigmatikeve )
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Po Prezantohem dhe une..

Mir se erdhe e ja kalofsh sa me bukur :)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Po Prezantohem dhe une..

mirserdhe dhe kalofsh sa me bukur ne mesin tone
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,528
Pikët
113
Përgjigje e: Po Prezantohem dhe une..

Me pelqen emri...mire se erdhe:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top