• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Po prezantohem edhe une ..;)

Status
Temë e mbyllur.

Moonlight

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 25, 2010
Postime
25
Pikët
0
Vendndodhja
Ne kthesen e dyte pas yllit te fundit ;)
Pershendetje te gjitheve.

Per miresjellje po prezantohem me pak fjale.Jam nje vajze sa e vecante aq e zakonshme dhe me origjine shqiptare.(Fakt x te cilin ndihem mjaft krenare sepse e dua vendin tim me gjithe te metat qe ka)

Nuk mendoj se ka nevoje per fjale te shumta sepse me ane te postimeve do te kuptoni shume nga tipi im dhe menyra si i konceptoj gjerat.Me pelqen ne fakt shume fotografia,te lexoj libra te ndryshem dhe ndoshta nga nicku im kuptohet qe e dua shume henen :)

Personat qe urrej me shume si ne realitet ashtu dhe ne Virtualitet jane ato me dy fytyra dhe hipokritet.Madje me vjen mire kur ju bie maska pikerisht perpara meje. :)

U zgjata shume me duket.
Se fundmi uroj tja kaloj bukur ketudhe nje dite te kendshme te keni te gjithe!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Po prezantohem edhe une ..;)

Mire se erdhe Moonlight dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Po prezantohem edhe une ..;)

Moonlight Mire se erdhe e kalofsh sa me kendshem ne kete forum ..gje e bukur ajo qe lexova ne prezantimin tend ..se s'jan te pakte 2fytyreshat gjithsesi do ja cjerrim bashke masken :)
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Po prezantohem edhe une ..;)


Mire se na erdhe me cupke,qendrim te kendshem ne shoqerine tone
nese ke nevoje per maskat me feshkelle....:d
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Po prezantohem edhe une ..;)

Mire se erdhe e dashur!
Nuk ke perse kerkon ndjese per prezantimin e gjate pasi ishte realisht interesant,dhe eshte kendshem te krijosh nje pershtypje te pare pozitive per dike qe nuk e njeh ..

Mire u lezofshim ne tematika te ndryshme :)!
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Po prezantohem edhe une ..;)

Moonlight Mir se na erdhe !!

 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Po prezantohem edhe une ..;)

Mir se na erdhe :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Po prezantohem edhe une ..;)

Mire se erdhe dhe kalofsh bukur ktu:)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Po prezantohem edhe une ..;)

Mire se na ke ardhe Moonligt,kalofsh sa me mire me ne...

Me shoqet e forumit po shtrojme qylimin e kuq.....;)) 
Status
Temë e mbyllur.
Top