• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Po sikur nje president me ngjyre te kandidonte ne shtetet shqiptare ?

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Po sikur nje president me ngjyre te kandidonte ne shtetet shqiptareë

nese shqiptaret arrijn ne ate pik sa duhet ti drejtoj evgjiti ateher sdo flitet me per komb shqiptar me siguri por kur shef çfar shqiptaresh qeverisin sot e kupton qe skan asgje me pak nga nji evgjit
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Po sikur nje president me ngjyre te kandidonte ne shtetet shqiptareë

Alb_LoVeR duke patur Stealth ne forum kot qe e ke hapur kte teme ..se te gjithe e dinim pergjigjen..

opinioni im per kte ceshtje.sma merr mendja se do te ndodhe ne te ardhmen e afert...dhe kur te ndodhi do beje shume buje njesoj si kur u zgjodh Obama
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Po sikur nje president me ngjyre te kandidonte ne shtetet shqiptareë

Stealth mos doje te thoje `Jevgjit` Se evgjit nuk eshte shqip :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Po sikur nje president me ngjyre te kandidonte ne shtetet shqiptare ?

Ju cka do te KISHIT BERE po te kishte ndodhur nje gje e tille(e pamundur)ëper te ngjajshem nenkuptoj ngjyren...
Atehere ketu do ishte fundi botes..dhe asgje me shume.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,763
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Po sikur nje president me ngjyre te kandidonte ne shtetet shqiptare ?

Atehere ketu do ishte fundi botes..dhe asgje me shume.
pse ? ne SHBA u bo president Obama edhe zezakt kan than : erdh qeky edhe na zbardhi ftyren
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Po sikur nje president me ngjyre te kandidonte ne shtetet shqiptare ?

hahahahahaha loooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

zezakve ju paska zbardhe ftyra,qenkan bere te bardhe lol
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Po sikur nje president me ngjyre te kandidonte ne shtetet shqiptare ?

pse ? ne SHBA u bo president Obama edhe zezakt kan than : erdh qeky edhe na zbardhi ftyren
Pikerisht ketu doja te dilja qe me SHBA jemi shume larg dhe nqs ndodh dicka e till edhe ne Shqiperi do ishte fundi.
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
15,097
Pikët
113
Përgjigje e: Po sikur nje president me ngjyre te kandidonte ne shtetet shqiptare ?

nese aq larg do shkonte puna, atehere nuk ka mbetur asgje nga ato shtetet shqiptare.
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
3,654
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Do ishte hall i madh, me keq se keto hallet qe i kane rene vendit tone.
 
  • Haha
Reactions: JAM
Top