• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Po të ishit të padukshëm çdo të bënit..?

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Po te ishit te padukshem c'do te benit..?

Gjithcka te bukur qe nuk mund ta realizoj duke qene si gjithe njerezit e tjere,te papushtetshem ne kete aspekt qe eshte permendur :)!
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Po te ishit te padukshem c'do te benit..?

hahaha ... Qyqaa more djale kujdes se je i vogelper tu cmendur! Te kemi me kimet te kemi :D!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Po te ishit te padukshem c'do te benit..?

Do mundohesha te korrigjoja gabimet e neuroneve njerezore!
 

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Përgjigje e: Po te ishit te padukshem c'do te benit..?

hahaha ... Qyqaa more djale kujdes se je i vogelper tu cmendur! Te kemi me kimet te kemi :D!

Hemm Nuk Besoj se ti je Shume me e madhe se un Gjithsesi Te C`mendesh per Nje Njeri Qe e Simpatizon Besoj Se Eshte Dicka Qe Do Te Thot Shumm :) Spo E Them Kush eshte Besoj se e Kupton Vet. :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Po te ishit te padukshem c'do te benit..?

Une ne fakt nuk kuptoj gje gjithsesi po te le nen shoqerine e enigmes tende ...!!!
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Po te ishit te padukshem c'do te benit..?

Do behesha engjell mbrejtes per dike dhe ti plotesoja cdo deshire !
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Po te ishit te padukshem c'do te benit..?

Do tju ndimoja te gjithe atyre qe kane nevoje per ndihme-shtrydhje-
 
Top