• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Po ta shikonit botën ku jetojmë nga hëna,cfarë do të mendonit ? ?

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

do thoja vallai nuk jetohet pa femra:D
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

papappapa ca bote e flliqt mer aman :)
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

largesin nga cdo gje qe urrej ne kete bote
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

Do thoja me ne fund Jam larg asaj bote te "felliqur" , Do isha i lumtur ne nje fare menyre :)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,567
Pikët
113
Vendndodhja
𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙
Titulli: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

Ta merja ta perdorja si top futbolli
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

She she, ekzistoka akomaaa :p:p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

Po e shoh dhe s'dalloj asgje.......:p
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

Do thoja,,, yyyyyyyyyyyyyy sa e madhe qe qeka :D
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

Sa e dhime qenka kjo bota jone mer jahu ...
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

Do merrja dylbit ene do pergjoja plazhet e nudisteve..

ahaha
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

Po e shikoj dhe po mendoj ishalla ulet ky shatelli ne Amerike te ngelem aty :p
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

ejjjjjjjjjjjjjjjjjj pe shooooh Chocolaten prej ketu lol
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: po ta shikonit boten ku jetojme nga hena,cka do te mendonitë

Do rrija ne heshtje ( pa asnje "mendim" )
 
Top