• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

 • Do i merrnit per vete

  Votes: 17 65.4%
 • Do i ndanit mes shokeve

  Votes: 0 0.0%
 • Do ja falnit nje lypesi

  Votes: 2 7.7%
 • Do blinit dicka

  Votes: 1 3.8%
 • Do ndihmonit nje sakat

  Votes: 6 23.1%

 • Numri i votuesve
  26

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

votooooooooooooo :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

haha Mire na vure ne pozite se tani qe e more vesh qe kam gjet leke duhet qe t'i bej bamirsi .

Ne fakt do bleja nje dhurate per vellain .
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

:p

un per vete do ja fali lypsit se ato lek ashtu shkojne si i gjen dhe jepen
me ka ndodh shpesh qe kam gjet lek dhe gjithmon i kam dhon lypsit ose jetimave vetem te them te drejten njehere i kam mar dhe jam ndi me faj me eshte duke se krejt mua me shofin :)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

i mor i fus ne xhep :D edhe vazhdoj rrugen :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Votova...Kalova ne maxhorance :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Votova...Kalova ne maxhorance :p
lol haha

Meri me duket se lek cka do i gjejsh do i maresh per vet e ..? sipas votes qe ke votu ( i kemi hap kutit) :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

haha...

Palosjeeeee :p
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Ca pytje koti :p
Do mersha ca pret ti :p
Po si more te quajne budalla haha
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
16,764
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Po si more te quajne budalla
Sigurisht! Po nuk i more ti, do t'i marri dikush tjeter.

Kur i gjen i merr dhe nuk ke ndonje vrasje ndergjegje. Thua me vete "Atij qe i kan rene, do t'a kete patur xhepin plot"
Kur te rastis dhe shikon qe i bie nga xhepi ndokujt, ateher une do t'a therrisja dhe do t'ia jepja. Jua them sinqerisht!
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
7,156
Pikët
113
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Do i mbaja per vete , e di qe ne ferr do perfundoje ``fumato``
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,465
Pikët
113
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Me sa kam pare ktu ku jetoj une,kur i japin lek lypsave,vec kur i shikon me vone,me shishe birre:D qe kshtu,do i merja per vete,dhe do shkoja ne ndonje klub ti pija bashke me nji shoqen time:D:p
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

nuk votova per as nje nga ata qe keni permende ju.paraja eshte hallall vetem kur e fiton vete.te tjerat e kan vendin ne dhomen e gjerave te humbura.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Une per vete po te gjeja leke per toke do i ujisja...

ku i dihet, mbase duke u rritur mund te shendroheshin ne Euro.

:D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,465
Pikët
113
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Une per vete po te gjeja leke per toke do i ujisja...

ku i dihet, mbase duke u rritur mund te shendroheshin ne Euro.

:D
Me çfar do i ujisje?lol lol

Pse jo ne dollar?:D:p
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Me zorr, normale! :D

Dollari luhatet shume, e mer era, ndersa Euro nuk leviz. :D
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

I marr pervete, sjam Robin Hood me jua nda te tjerve!
 
Top