• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

 • Do i merrnit per vete

  Votes: 17 65.4%
 • Do i ndanit mes shokeve

  Votes: 0 0.0%
 • Do ja falnit nje lypesi

  Votes: 2 7.7%
 • Do blinit dicka

  Votes: 1 3.8%
 • Do ndihmonit nje sakat

  Votes: 6 23.1%

 • Total voters
  26
Anëtar
Feb 29, 2012
Postime
4,803
Pikët
83
Parate qe jan ne toke nuk jan te mijat, ndaj nuk me perkasin mua.

Problem kam me parate qe mund te zbresin nga qielli ... ;)
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
17,300
Pikët
113
Si njerez te ndershem qe jemi do benim ate qe kishim per detyre te benim dhe qe do te ishte e drejte... 🤦‍♀️
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
6,843
Pikët
113
Dikush tjeter do i marri ato lek, pse jo ti nese ti i gjete?
nese nuk i merr i zoti qe i rane nga xhepi do ishte krim me i madh te mos i merrje ti qe ishe ne rradhe rastesisht i pari.
 

Lorè

My heart is now your home.
Anëtar
Jun 13, 2020
Postime
296
Pikët
63
Do ndihmonit një sakat!!!???
Sa i/e varfër duhet të jesh shpirtërisht dhe mentalisht për të përdorur këtë fjali?
Ekzistojnë fjalë si "invalidë".
Ose fraza "persona me aftësi të kufizuara".
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
3,038
Pikët
113
Para nje jave gjeta 2000 leke. Me erdhi keq per Naimin ta shikoja ashtu pertoke dhe e ngrita te ziun. E pyeta se nese kishte thyer ndonje kocke e me tha se tani ndihem me mire....
 
 • Like
Reactions: JAM
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
9,809
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Para nje jave gjeta 2000 leke. Me erdhi keq per Naimin ta shikoja ashtu pertoke dhe e ngrita te ziun. E pyeta se nese kishte thyer ndonje kocke e me tha se tani ndihem me mire....
Fat leshi paske pas edhe ti o i bekuar, mazallah se nuk gjen pertoke Skenderbeun. -qesh-

-Ja Skenderbeu!
-Ja dhe Naim gjynofqari….:p
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
56,648
Pikët
113
Fat leshi paske pas edhe ti o i bekuar, mazallah se nuk gjen pertoke Skenderbeun. -qesh-

-Ja Skenderbeu!
-Ja dhe Naim gjynofqari….:p
Po ti pse Skënderbeun e nxjerr versiontë ri dhe Naimin version të vjetër?
Veprim qëllimkeq dhe diskriminues ky i joti. 😜
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
9,809
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Po ti pse Skënderbeun e nxjerr versiontë ri dhe Naimin version të vjetër?
Veprim qëllimkeq dhe diskriminues ky i joti. 😜
o dull, mos rri duke pa fotot por shif zerot qe jon aty ne kartmonedhe….
Patriotizmi sot bohet me numrin e zerove neper kartmonedha dhe jo me fotot e tyre!
Na ke baba ty ca leke xhepi t'pish i kafe n'pazar…. -qesh- -qesh- -hug-
- 10 Leke kafja!
-15 Leke dopio fernetit!
IMG_20200413_125334.jpgIMG_20200413_125257.jpgIMG_20200413_125607.jpg
 
Top