• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 306

  Ali Baba Tepele

  V.I.P
  • Postime
   335
  • Rezultati i reagimit
   289
  • Pikët
   63
 • 4

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   15,257
  • Rezultati i reagimit
   7,648
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,150
  • Rezultati i reagimit
   11,926
  • Pikët
   113
 • 1

  Gi de Masha

  The untouchables ... 65 From Danimarkë
  • Postime
   19,846
  • Rezultati i reagimit
   8,176
  • Pikët
   113
 • 1

  Prishtinasi

  V.I.P
  • Postime
   3,166
  • Rezultati i reagimit
   1,409
  • Pikët
   113
 • 1

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   16,807
  • Rezultati i reagimit
   13,375
  • Pikët
   113
 • 1

  Marla

  ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
  • Postime
   6,145
  • Rezultati i reagimit
   7,662
  • Pikët
   113
 • 1

  Kaoni

  Super Anëtar
  • Postime
   221
  • Rezultati i reagimit
   203
  • Pikët
   43
 • 1

  crux

  V.I.P
  • Postime
   18,136
  • Rezultati i reagimit
   7,954
  • Pikët
   113
 • 1

  askushi 1

  V.I.P
  • Postime
   3,494
  • Rezultati i reagimit
   956
  • Pikët
   113
 • Top