• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Policia arreston krokodilin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Policia gjermane në qytezën Gross-Rohrheim të krahinës Hesse arrestoi një krokodil, pasi mori një telefonatë të qytetarëve të cilët lajmëruan se një krokodil po shëtiste rrugëve.


Janë zbuluar edhe pronarët e zvarranikut të frikshëm: cirku i vogël që po qëndronte si mysafir në qytet.

Krokodili kureshtar është kthyer në cirk, ndërsa policia nuk njoftoi se si është sjellë ai.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top