• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Policia qe (s)duam, dhe o Berat, çe pate prape fat!

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,673
Pikët
113
Ashtu thu ti po cthote partia?

Pse policat e lleshit?

P.s

Te isihte ne gjermani, do jepte doteheqjen ndonje minister?
Përdhunimi i 15-vjeçares/ Gazetarja ironizon keq Besa Shahinin: Je zgjuar o yll? Po flokët ku i kreh mi?
RROKULL SHQIPËRISËVËZHGIM
Nga 27-shi 1 orë më herët0

Gazetarja e njohur Anila Hoxha ditën e sotme ka ironizuar keq ministren e Arsimit, Besa Shahini, e cila është revoltuar me reagimin e kësaj të fundit për rastin monstruoz të përdhunimit të 15-vjeçares në Kamëz.
“Mirëmëngjes Ministre e Arsimit. Je zgjuar apo po fle o yll? Shkëlqeje dje, yll …yll..yll..yll të them. Ku i kreh floket mi?” e pyet me nota ironie gazetarja.
Kjo ngjarje ka shokuar mbarë opinionin publik dhe kujtojmë se ditën e djeshme, përmes në video-mesazhi në rrjetin social Facebook, Shahini u tha nxënësve se “po nuk denoncuat, s’kemi si i dënojmë”.
 

Smokkie

V.I.P
Anëtar
Oct 6, 2015
Postime
1,756
Pikët
113

Per kete foto, nuk shkruan njeri,

Por per zezakun u mbushen 200 faqe...

Kta jane shqipot.
O ti shoku, Shqiperine nuk e ndryshojme dot ne por te pakten te mundohemi me shkrimet tona te ndryshojme Ameriken 😁
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
5,698
Pikët
113
Shoqata qe marrin fonde kot policia me integritet dhe profesionalizem te rralle e kapen pedofilin vetem pasi denoncoi viktima megjithese kishin videon qe e kishte hedh ne net nje 65 vjecar injorant ,,, nuk bejne dot gjurmimin
 

gesti_7

Super Anëtar
Anëtar
Jul 1, 2014
Postime
307
Pikët
43
Ky episodi me kete monstren plak dhe monstrat e vogla fatkeqesisht eshte pasqyra e shoqerise sone.
Tamam shoqeri e prapambetur qe nese je goce eshte gjithmone faji yt dhe duhet ti te ruhesh nga te tjeret dhe te ulesh koken.
Nese je cun, po pe ndonje goce qe kalon ne rruge, tu thafte bibilushi po si hodhe nje fjale apo po se ngacmove. Vet e ka fajin ajo, pse kalon ne rruge?!
Nese ti ke bibilush dhe tradheton, prape vet e ka fajin gruaja, ska dit ta mbaje burrin, etj etj.

Ne kete rast e paska dit gjithe lagja dhe shkolla dhe nuk ka folur njeri se ajo na paska qene “e hedhur”. Jemi akoma nje shoqeri ku eshte turp akoma qe mos te kesh cune se “te mbyllet dera”.
E paska dit dhe mesuesja dhe kjo eshte tmerr me vete.
Pale pastaj te afermit e monstrave qe kercenojne familjaret “e kurves” qe mori ne qafe femijet e tyre qe te terheqin denoncimin se asaj “vet i krruhej” dhe cunat thjesht kane bere ate qe duhet te bejne qe ju befte mamaja ju befte.

Nuk e di por e shoh shume te veshtire situaten dhe jeten per nje femer ne nje shoqeri si e jona. Dhe kjo vazhdon edhe ne brezat e rinj fatkeqesisht.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,673
Pikët
113
  • Like
Reactions: Rex

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,527
Pikët
113
Me vjen mire qe ka akoma gazetar qe jane me te vertete profesioniste dhe qe e bejne punen me perkushtim. Keto fenomene duhet te luftohen cdo dite nga organet e sigurise e jo vetem atehere kur problemi te behet medial.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,673
Pikët
113
Me vjen mire qe ka akoma gazetar qe jane me te vertete profesioniste dhe qe e bejne punen me perkushtim. Keto fenomene duhet te luftohen cdo dite nga organet e sigurise e jo vetem atehere kur problemi te behet medial.
Kam pershtypjen eshte me teper emision SHiK-u, se gazetarie,

Eshte bere m...jalti mullar, ne qe jemi ne Tirane i shikojme perdite grupe grupe ne wender, jo me pastaj ne periferi...

Policia e Lleshajt, i be shlekmin ne fyt studentave, ne proteste ne bulevard, se ka mendjen per trafikun, e arab e, ku mund te ksre edhe terrorrista..
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,527
Pikët
113
Kam pershtypjen eshte me teper emision SHiK-u, se gazetarie,

Eshte bere m...jalti mullar, ne qe jemi ne Tirane i shikojme perdite grupe grupe ne wender, jo me pastaj ne periferi...

Policia e Lleshajt, i be shlekmin ne fyt studentave, ne proteste ne bulevard, se ka mendjen per trafikun, e arab e, ku mund te ksre edhe terrorrista..
ShiK quhet sherbimi informativ?
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
2,866
Pikët
113
nuk e kuptoj se, si mund te filmosh veten tende dhe partneren seksuale me telefon,
me siguri, çmenduria paska fituar qytetarine atje ne shqiperi,
 

Smokkie

V.I.P
Anëtar
Oct 6, 2015
Postime
1,756
Pikët
113
nuk e kuptoj se, si mund te filmosh veten tende dhe partneren seksuale me telefon,
me siguri, çmenduria paska fituar qytetarine atje ne shqiperi,
Ne shqiperi?? O Pjer, filmimet e momenteve intime nuk kane filluar ne Al por ne perendim!
 
Top