• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Poni pranë plazhit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nëse të gjitha rrugët në verë të çojnë në Vlorë, për këngëtaren e muzikës popullore Poni nuk është kështu. Ajo jeton atje dhe për të nuk është zili e madhe.


Aq më tepër si gjithë vlonjatët, ajo e nis më herët plazhin. Por, në fakt ne e kemi takuar pikërisht në plazh, por jo për t’u larë.

Ajo është kapur e veshur me një fustan të gjatë, duke u trukuar në mes të vapës, e mandej duke marrë poza pranë një tavoline me lule e gota vere.

Pak e habitshme në fakt, por aspak absurde. Poni nuk është duke bërë plazh, por pikërisht duke xhiruar kripin e saj të ri, që do të vijë shumë shpejt për fansat e këngëtares.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top