• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Port tregon seksualizmin e saj

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Aktorja e filmit “The City”, Whitney Port, është e gatshme të tregojë “anën e saj seksi” me anë të një serie fotografish të nxehta për revistën e meshkujve, “Maxim”.
Aktorja, e cila ka pozuar nudo për edicionin e ri të kësaj reviste, thotë se mezi pret që njerëzit ta shohin një anë tjetër të saj.

“E gatshme të tregoj anën time seksuale. Kjo është një punë e madhe për mua pasi kurrë nuk ka bërë ASGJË të ngjashme si kjo. Kam bërë fotografi gjatë gjithë karrierës time, por asnjë prej tyre nuk e ka pasur këtë nivel të seksualitetit që ka Maxim”, ka shkruar aktorja në blogun e saj.
 
Top