• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Portman imazhi i Dior Parfums

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Natalie Portman
aktorja amerikane është zgjedhur imazh i linjës së parfumeve të shtëpisë së modës, Christian Dior.

Kjo është hera ë parë që aktorja përdor imazhin e saj për një linjë parfumesh. “Jemi vërtet krenarë që kemi Miss Portman si imazh për linjën tonë të re”, tha presidenti i Dior Parfum, Claude Martinez.

Ai theksoi se Portman është njeriu i duhur për të përfaqësuar vlerat e luksit të Dior. Natalie e nisi karrierën kinematografike në vitin 1994 në filmin Leon të Besson, ndërsa pas pak kohësh do dalë filmi i saj i radhës, “Black Sëaë”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top