• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Portman pozon gjysmënudo për Dior

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Protagonistja e filmit “Star Wars”, Natalie Portman pozoi gjysmë e zhveshur për reklamën e re të parfumit Dior, të quajtur Cherie.
Ndonëse aktorja është shtatzënë, ajo dukej përsëri e mrekullueshme në pozat e realizuara. Portman ka vendosur që shumën e fituar nga pjesëmarrja në këtë publicitet ta dhurojë për bamirësi, transmeton TCH.
“Asnjëherë nuk kam qenë e tërhequr nga dëshira për të shitur gjëra, deri sa arrita të kuptoj se nëpërmjet emrit tim mund të grumbulloj para për të ndihmuara ata që kanë me të vërtetë nevojë”, deklaroi aktorja.
 
Top