• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Postieri hajdut

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rreth 20.000 letra, ne mes tyre dhe dhjetë vjet te vjetra, janë gjetur në garazhin e një postieri në qytetin amerikan të Philadelphias.


Letrat janë zbuluar në prill gjatë vizitës së menaxhmentit të kompanisë në shtëpinë e postierit pas mungesës së tij në punë për disa ditë, i cili ka mbetur i shokuar nga sasia e letrave qe pa ne shtepine e postjerit.

FBI ka njohtuar se janë nevojitur tre kamionë të postës për t’i tërhequr të gjitha letrat. Hetuesit ende po përpiqen ta gjejnë postierin për ta marrë në pyetje, pasi aty jane gjetur dhe një numër i madh i çeqeve, llogarive dhe letrave zyrtare.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top