• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Postieri martohet me macen e vet

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=a1Rnw3PQolY"]YouTube- German Man Marries His Dying Cat


Një postier gjerman shokoi familjen dhe miqtë pasi u martua me macen e tij, Cecilia.
Uwe Mitzscherlich u martua me macen shtëpiake, sepse siç thotë, dëshiroi ta legalizojë lidhjen para se macja të niset në botën e përtejme, shkruajnë mediat gjermane.

Pasi që martesa me kafshë në Gjermani ndalohet me ligj, Uwe pagoi 300 euro një aktore televizive, e cila kreu ceremoninë e martesës dhe lidhi kurorën ndërmjet tyre, derisa binjaku i nuses Eriku ishte i pranishëm si dëshmitar.

Çifti edhe solemnisht u vesh për ceremoninë, kështu që Uwe veshi një smoking dhe kaplo cilindër, ndërsa Cecilia e dha “mjaun” e saj si pohim për martesën e veshur me fustan të bardhë.

“Cecilia është një kafshë aq e dashur, përkëdhelim njëri-tjetrin dhe gjithmonë fle me mua në shtrat. Zemrat tona rrahin si një e vetme, kjo është e papërsëritshme”, tha postieri nga Possendorfi
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Postieri martohet me macen e vet

budall moj vetem se desha ta di kush i ben buk ky maces apo maca kti :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Postieri martohet me macen e vet

:O:O Meri mos u cudit... ja ben mesuesja ime, skam fjet gjith naten.. pse?
Kam pas macokun pa qef, e mora ne makine edhe dola deri sa e zuri gjumi...eee :Oloooooooooooooool hahahhahhah he Zot si ka ardh koha do krijojm famije me kafshet
 
Top