• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
12,520
Pikët
113
Përgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Tani fotoshopi i ben te gjithe yll si fillim.
Si mbarim, ka shume "bukuroshe" qe ne nuk kemi nga ta dime, por kane rregulluar hunden, vetullat tatú, zgjasin floket dhe i dendesojne me "extension hair" etj etj.

Keshtu qe....
 

Lea

E dashuruar kok e kemb mbas nje engjelli ❤
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
12,373
Pikët
113
Vendndodhja
Pran saj, sot e pergjithmon :)
Përgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Tani fotoshopi i ben te gjithe yll si fillim.
Si mbarim, ka shume "bukuroshe" qe ne nuk kemi nga ta dime, por kane rregulluar hunden, vetullat tatú, zgjasin floket dhe i dendesojne me "extension hair" etj etj.

Keshtu qe....


Te tera dalin mise ashtu [emoji23][emoji23][emoji23] mjer né thuaj
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
8,996
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Përgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Tani fotoshopi i ben te gjithe yll si fillim.
Si mbarim, ka shume "bukuroshe" qe ne nuk kemi nga ta dime, por kane rregulluar hunden, vetullat tatú, zgjasin floket dhe i dendesojne me "extension hair" etj etj.

Keshtu qe....
Prudence ke te drejte. Por me thene te drejten une se kuptoj pse ju duket bukuri kur ata/ato thjeshte marrin pamjen e nje kllouni me nje mimike te ngrire, sinqerisht eshte tamam shperfytyrim me duart e tua.
Kam njohur nje goce qe ishte goxha simpatike, me vone ben operacione plastike buzet e ku di gje un tjeter, o Zot i madh sa keq me erdhi per si u katandis pavaresisht se asaj i dukej vetja e bukur. Nuk e kuptoja kur qeshte apo kur fliste aq shum i kishte fryre
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
23,380
Pikët
113
Përgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Tani fotoshopi i ben te gjithe yll si fillim.
Si mbarim, ka shume "bukuroshe" qe ne nuk kemi nga ta dime, por kane rregulluar hunden, vetullat tatú, zgjasin floket dhe i dendesojne me "extension hair" etj etj.

Keshtu qe....
E bukura mbetet e bukur
Keto qe bejne gjithe keto “nderhyrje” qe thua ti dallohen!
Kjo cupa qe ka sjell Beast ne foto ka tipare shum te rregullta dhe ska Photoshop as plastic surgeon qe ti ben keto:p
Pervec ur genes lol
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
8,996
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Përgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Te tera dalin mise ashtu [emoji23][emoji23][emoji23] mjer né thuaj
Aman o Lea ca misi, nuk behesh dot me zoor jooo. Ai qe eshte eshte. Megjithate ndonje qe ka ndonje difekt te madh e ka me hak te ndreqi difektin.
 

Lea

E dashuruar kok e kemb mbas nje engjelli ❤
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
12,373
Pikët
113
Vendndodhja
Pran saj, sot e pergjithmon :)
Aman o Lea ca misi, nuk behesh dot me zoor jooo. Ai qe eshte eshte. Megjithate ndonje qe ka ndonje difekt te madh e ka me hak te ndreqi difektin.


E vertet Ariela ashtu né fakt duhet te jet jo per nje gje te vogel ben nderhyrje, vetem ndonje rast qe vertet ka nevoj!

I kam pasur e i kam inat keto gjera , je me e bukur sic te ka ber zoti sesa shko behu si klloun , sinqerisht as une skam arritur ti kuptoj ndonjeher keto femra! :)

Por sic thon mendja gje e madhe!
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,946
Pikët
113
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Self confidence eshte gje e madhe, nga halli e kane dhe ato qe bejne ndonje meremetim aty ktu!

Cfare fiziku me terheq? Do kontrolloj Google i here ishalla sjane mbaru :p
 
Last edited by a moderator:

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
23,380
Pikët
113
Përgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Me moshe, qeka me I madh anyway lol
Po prap snuk per mua :d
He is good looking though but he’s accent no no no :p
He’s accent is sexy-qesh-

Sa me detaje e paske studiuar dhe ti:p
Nuk mbaj mend ta kem degjuar ndonjehere but damn he is FINE:d
 

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,139
Pikët
113
Përgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Keto femrat tona gjithnje i enderrojne Brad Pittat, ndersa ne fund i martojne Sabitat :D
 

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
7,240
Pikët
113
Përgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Kush eshte kjo goca ? She is gorgeous
Une deshta ta vendos foton tende, e t`ja ftofi Beast-it, po me duhet s`pari ta marr lejen prej teje...:D
 
Top