• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 24

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,647
  • Rezultati i reagimit
   940
  • Pikët
   113
 • 15

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   11,561
  • Rezultati i reagimit
   2,408
  • Pikët
   113
 • 14

  BATO

  ______
  • Postime
   5,971
  • Rezultati i reagimit
   80
  • Pikët
   0
 • 14

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,883
  • Rezultati i reagimit
   1,698
  • Pikët
   113
 • 9

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   24,605
  • Rezultati i reagimit
   8,107
  • Pikët
   113
 • 6

  busavata

  Moderator 55 From Gjilan
  • Postime
   8,556
  • Rezultati i reagimit
   546
  • Pikët
   113
 • 5

  Meri

  • Postime
   13,655
  • Rezultati i reagimit
   2,793
  • Pikët
   113
 • 4

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   56,648
  • Rezultati i reagimit
   9,758
  • Pikët
   113
 • 4

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,809
  • Rezultati i reagimit
   4,729
  • Pikët
   113
 • 3

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   76
  • Pikët
   48
 • 3

  Persona

  :)
  • Postime
   13,220
  • Rezultati i reagimit
   1,566
  • Pikët
   113
 • 2

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,836
  • Rezultati i reagimit
   2,472
  • Pikët
   113
 • 2

  Kryeplaku

  Kryeplak From Albania
  • Postime
   1,767
  • Rezultati i reagimit
   27
  • Pikët
   0
 • 2

  gurax

  • Postime
   3,047
  • Rezultati i reagimit
   70
  • Pikët
   48
 • 2

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   32,473
  • Rezultati i reagimit
   4,943
  • Pikët
   113
 • 2

  Lov!

  Skyrim..
  • Postime
   280
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 2

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   9,791
  • Rezultati i reagimit
   4,850
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   9,041
  • Rezultati i reagimit
   3,644
  • Pikët
   113
 • 1

  Corn

  Anëtar i ri
  • Postime
   324
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  Xhenet

  Amoureus ❤️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
  • Postime
   2,900
  • Rezultati i reagimit
   4,482
  • Pikët
   113
 • 1

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   8,029
  • Rezultati i reagimit
   2,425
  • Pikët
   113
 • 1

  PuffetiNa

  MbetiTeThemiNaIshteNjeher From N'tok t'bukes
  • Postime
   13,509
  • Rezultati i reagimit
   4,177
  • Pikët
   113
 • 1

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   14,527
  • Rezultati i reagimit
   1,961
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,919
  • Rezultati i reagimit
   3,486
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,832
  • Rezultati i reagimit
   3,456
  • Pikët
   113
 • 1

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   16,256
  • Rezultati i reagimit
   5,341
  • Pikët
   113
 • 1

  shoku_tanku

  • Postime
   17,884
  • Rezultati i reagimit
   2,105
  • Pikët
   113
 • 1

  kanina

  V.I.P
  • Postime
   15,687
  • Rezultati i reagimit
   2,244
  • Pikët
   113
 • 1

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,111
  • Rezultati i reagimit
   63
  • Pikët
   0
 • 1

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,217
  • Rezultati i reagimit
   446
  • Pikët
   83
 • 1

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   40,182
  • Rezultati i reagimit
   9,794
  • Pikët
   113
 • 1

  Brari

  Super Anëtar
  • Postime
   3,558
  • Rezultati i reagimit
   24
  • Pikët
   38
 • 1

  uj me gaz

  :)
  • Postime
   8,944
  • Rezultati i reagimit
   935
  • Pikët
   113
 • 1

  lenci

  ::
  • Postime
   2,563
  • Rezultati i reagimit
   72
  • Pikët
   48
 • 1

  Altruista

  Anëtar i ri
  • Postime
   130
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 1

  Bad_Teacher

  *Eat Me*
  • Postime
   19,022
  • Rezultati i reagimit
   4,624
  • Pikët
   113
 • 1

  Fiore

  ON/OFF From Venus
  • Postime
   915
  • Rezultati i reagimit
   35
  • Pikët
   0
 • 1

  Prishtinasi

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,420
  • Rezultati i reagimit
   32
  • Pikët
   0
 • 1

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,655
  • Rezultati i reagimit
   114
  • Pikët
   0
 • 1

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,694
  • Rezultati i reagimit
   1,852
  • Pikët
   113
 • 1

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   5,921
  • Rezultati i reagimit
   3,664
  • Pikët
   113
 • 1

  Performer

  Density 2
  • Postime
   25,263
  • Rezultati i reagimit
   7,437
  • Pikët
   113
 • 1

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,656
  • Rezultati i reagimit
   1,852
  • Pikët
   113
 • 1

  al74

  V.I.P
  • Postime
   3,596
  • Rezultati i reagimit
   281
  • Pikët
   83
 • Top