• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Premium: Fitoni një template Fantastike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një Lajm i mirë vjen për të gjithë personat që kishin llogari Premium tek Feniksi. Aty i ka skaduar llogaria por stafi ynë kërkon ti falenderoj më shumë duke ja shtyer edhe për një muaj tjetër. Pa ju ne nuk do të ishim këtu.
Në radhë të parë doja të falenderoja të gjithë lexuesit Premium të faqes tonë për mbështetjen që na japin. Si zakonisht falenderimi ynë nuk vjen vetëm me fjalë por edhe me vepra. Kësaj radhe i kemi rezervuar një template shumë të bukur për Wordpress.

Kështu që unë ju ftoj të bëheni përdorues Premium që të keni mundësi të merrni pjesë në konkurs. Nëse jeni anëtar i thjeshtë do ju duhet të rregjistroheni brënda kohës së konkursit me u bër Premium e pastaj mund të merrni pjesë. Nuk lejohet marrja pjese e anëtarëve të thjeshtë.

Kush janë dhuratat që mund të fitohen?

Dhuratat për muajin Prill janë vetëm një. Bëhet fjalë për një template Wordpress e punuar nga Flash Mint. Më poshtë do të keni mundësi të shihni edhe një Demo të kësaj template edhe ta vlerësoni.

1. Wordpress Template SkyLab – DEMO

Kliko imazhin për ta zmadhuar


Kush mund të marri pjesë?

Ato persona që do kenë të drejtë të marrin pjesë në fitimin e dhuratave janë vetëm anëtarët PREMIUM. Të jesh Premium tek Feniksi do të thotë të kesh goxha avantazhe e njëri nga ato janë edhe gjërat e shumta që ne do ti ofrojmë atyre. Nëse ju nuk jeni anëtar Premium edhe doni të bëni pjesë në këtë konkurs, atëher duhet të regjistroheni e të bëheni pjesë e komunitetit tonë. Kushton vetëm 3 € në muaj edhe ju sjell shumë informacione. Kështu që nëse doni të përfitoni hidhini një sy LLOGARIS PREMIUM.

Si mund të fitoj?

Për anëtarët Premium është fare e thjeshtë. Mjafton të lini një koment poshtë edhe të thoni mendimin tuaj mbi Template. Nëse nuk jeni anëtar Premium mund të merrni pjesë si fillim duke bër rregjistrimin e më pas duke len edhe ju komentin. Fituesi do të zgjidhet në mënyrë Random, kështu që kush ka fat do te fitoj. Konkursi zgjat 4 ditë që nga dita e sotme, pra me dat 22 Prill. Nëse ju brënda këtyre 4 ditëve nuk keni lën koment ose nuk jeni regjistruar nuk keni të drejte të fitoni.

Ne si staf i Feniksi.Com ju urojmë fat.

Template nuk janë të vjedhura apo të gjetura në faqe të tjera. Template jan LEGALE edhe këtë mund ta vërtetoj shumë lehtë. E fitova këtë template në një konkurs por duke qën se për arsye kohe nuk mund të bëj gjë po e jap falas edhe vetëm për 1 person e jo për të gjithë sepse kështu janë kushtet e përdorimit të template.
Update: Fituesi i kësaj template është Granit. Të lutem më kontakto tek emaili premium[at]feniksi.com për të dërguar dokumentat e template.

Premium: Fitoni një template Fantastike është një postim nga: Feniksi.Com - Thesari i NjohuriveForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top