• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Preshendetje!

Status
Temë e mbyllur.

Kryqi

Kristianizues
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Moske
Mirese ju gjeta bashkeatdhetare!
Jam Albani. Deshiroj te kaloj nje pjese te kohes se lire me ju. Jetoj ne USA. Jam 30 vjec. Me pelqejne drejtesi dhe komunikimi me njerezit. Jam demokrat. Jam shqiptar orthodoks. Urrej extremistet islamike. Me pelqejne udhetimet. Luaj ping-pong, shah, golf, bej ski.dhe jam aktivist i kishes ortodokse shqiptare.
Ju pershendes dhe premtoj se do te behemi shoke virtuale dhe pse jo reale me shume prej jush.
A.Kristo.
Washinton DC. Janar/ 21/ 2011
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Preshendetje!

Mire se erdhe

po un jam muslimane keshtu qe do kemi urretje ne ...?
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Preshendetje!

mir se erdhe alban . kalofsh sa me mire ketu mes nesh :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Preshendetje!

cuni thot ekstremistet islamike feja ime eshte Islami..!!
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Preshendetje!

Dakort pra e mora vesh qe je myslimane . po albani thot ekstremistet islamik . ti nuk ma merr mendja te jesh ekstremiste keshtu qe ty nuk te urren :D
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Preshendetje!

Nuk eshte teme debatesh , kush te doje te uroje mire se ardhje , per te tjerat ka rregullat e veta forumi .

Mire se erdhe Alban , ketu nuk e mbareshtojme ate lloj bari te keq qe mbin ne forume te tjera . Por as ata qe vene greqine perpara Shqiperise tone te bashkuar.

Kalofsh mire !
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Preshendetje!

Mire se erdhe Alban dhe kalofsh sa me mire ketu !
 

Kryqi

Kristianizues
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Moske
Përgjigje e: Preshendetje!

Mire se erdhe

po un jam muslimane keshtu qe do kemi urretje ne ...?
Perkundrazi ne do te behemi miq te premtoj. Une jam rritur me myslimane ne Shqiperi, fshehur kam ngrene hallva, e veze te kuqe, bashke kemi enderruar per nje bote me te bukur, bashke kemi ndare argetimin dhe studimet. Qe te jem i qarte urrej rrymat extremiste qe duan te mbjellin urrejtje me "kauret" me kristianet, kurre nuk kemi patur urrejtje dhe kurre nuk duhet te kemi, per kete duhet lufte qe te mos arrijme deri tek urrejtja, dhe kjo lufte duhet bere me elementin extremist qofte ky mysliman qofte ky kristian apo budist etj.
Une besoj se nje Shqiperi kristiane eshte me e sigurt se cdo Shqiperi tjeter, ky eshte mendim privat dhe imponohet te respektohet.
I love u all!
Albani
FLM per mikpritjen!
 

Kryqi

Kristianizues
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Moske
Përgjigje e: Preshendetje!

Nuk eshte teme debatesh , kush te doje te uroje mire se ardhje , per te tjerat ka rregullat e veta forumi .

Mire se erdhe Alban , ketu nuk e mbareshtojme ate lloj bari te keq qe mbin ne forume te tjera . Por as ata qe vene greqine perpara Shqiperise tone te bashkuar.

Kalofsh mire !
FLM Daniel!
Nuk besoj se dosja ime e mesazheve private do te mbushet me kercenime per jeten e budalliqe si keto...... . Natyrisht qe nuk jam grek apo serb jam shqiptar denbabaden kam studiuar ne Greqi i njoh mire greket, dikur nofka ime ka qene GREKVRASES megjithate nuk jam vrases, jam tejet paqesor. Nuk desha as une te diskutoj thesht disa gjera doja ti beja te qarta qe ne fillim per te hequr ndonje opinion negativ te krijuar tek FSH.
FLM per mikpritjen!
 

Kryqi

Kristianizues
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Moske
Përgjigje e: Preshendetje!

Dakort pra e mora vesh qe je myslimane . po albani thot ekstremistet islamik . ti nuk ma merr mendja te jesh ekstremiste keshtu qe ty nuk te urren :D
Flm DORI!
Mirese ju gjeta!
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Preshendetje!

Mire se erdhe kalofsh bukur mes nesh, te uroj cdo te mira
 

Kryqi

Kristianizues
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Moske
Përgjigje e: Preshendetje!

Mire se erdhe kalofsh bukur mes nesh, te uroj cdo te mira
Respekt dua te dhuroj dhe njekohesisht kerkoj te kemi paqe mes nesh dhe padyshim ore te kendeshme.
Flm USANR1 !
 
Status
Temë e mbyllur.
Top