• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Princi William do të martohet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Princi William, do të martohet së shpejti? Duket se po…pasi sic raportojnë mediat, trashëgimtari i fronit dhe e dashura e tij historike Kate Middleton do të njoftojnë fejesën e tyre zyrtare në qershor.


Duket se martesa mbretërore është planifikuar në nëntor të vitit 2011.

Familja mbretërore do që martesa të bëhet përpara se Mbretëresha të festojë 70-vjetorin e saj në fron.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top