• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Pro Apo Kunder Legalizimit Te Kanabis?


  • Numri i votuesve
    32

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Jeni pro apo kunder legalizimit te drogave te lehtaë
Jepni mendimet tuaja.

Mua normalisht nuk me intereson fare, por duke menduar demet dhe pasojat qe sjell te njeriu jam KUNDRA Legalizimit.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Yllo per mua si ta legalizojn si jo per mua njesoj eshte...ai qe e pin ka per ta pir prap..
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Ta legalizojn mer vlla ta pin cunat se ngelen tu e pi cepave te pallateve ene tu e dredh neper banjo lokalesh :p
 

Llastica

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 31, 2009
Postime
2
Pikët
0
Titulli: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Un jam pro legalizimit...jo per gje po ne fund te fundit kush do ta pi nuk pyet shume per ligjin!!!
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,711
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D
Kane nevoje per frymezim cunat :D
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Yhaaaaaa Dhe E Diskutoni :D:p
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

PROOOOOOOOOOOOOOOO Dhe Un :D
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Obobo na dolen te gjith pro kta :(
Un nuk flas mo te kjo tem se qenkeni te gjith njesoj :p:p:p
 

rezarta

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 27, 2009
Postime
6
Pikët
0
Titulli: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Un jam pro legalizimit...jo per gje po ne fund te fundit kush do ta pi nuk pyet shume per ligjin!!!
une jam pro se te gjithe qe e pine mos ta pine fshehurazi e njejta gje dhe te tregtia:eek:
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Golden_Boy plac :mad: Proooooooooo re Proooooooooooooooo
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Cdo te thote Legalizim ne ket rast ë I drogave te lehtaëëë
E cfare ben nje Ligj i tille ë Asgje te mire
Vec con drejt shkaterrimit me lehtesisht te qenies njerezore. Mendimi im.
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
18,057
Pikët
113
Përgjigje e: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Pro.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Kunder.Nuk ka droge te mire.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Legalizimi i droges ne pergjithesi ka dy aspekte pozitive;ul kriminalitetin e fitimet e kondrabandes,dhe e ben te barabarte per te gjithe.
Ana negative eshte qe perdorimi mund te behet i pakontrollushem.
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Ti Alem me kujton merkel ne pergjigje shume i repte,Alemo ata qe e pine me legalizim ose pa do e pine...
Pro se mbase kur e le te lire eshte me mire sepse cdo gje e ndaluar te terheq me shume
 

Labeat

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 17, 2011
Postime
28
Pikët
0
Përgjigje e: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Legalizimi mund te shtonte fluksin e turisteve po te tille turiste nuk na duhen.
Kunder.
 

KAY

Anëtar i ri
Anëtar
May 25, 2011
Postime
74
Pikët
0
Vendndodhja
:P
Përgjigje e: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

Cannabisin me Legalizu se bahem shtet i fort sikur HOLLANDA :p
 

crux

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,427
Pikët
113
Përgjigje e: Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisë

s'me intereson ne fakt, s'kam tymosur kurre, por di nje gje, efekti i pare i hashashit(shtrirje ne kohe) eshte impotenca seksuale, dhe pse pas se ta tymosesh duket e kunderta.
pra te jep stimul seksual momental dhe te ben impotent me kalimin e kohes.
 
Top