• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Problem me ipad

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
680
Pikët
63
Ijijijijijuhshdjdnxnxmxjsheudidkxijxijijijijijgighjighjijjjj

Uaaaa, horizontalisht kap lehtesisht, normal fare. Paskam vuajtur kot!
Si mund ta rregulloj qe te punoje ne pozicion vertikal?
Thanks Poshnjari!!
Mere nje pecet, rrobe te bute dhe lage me alkool dhe pastro ekranin. Ose nese gjen sulucion per pastrimin e ekranit aq me mire.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
23,895
Pikët
113
A me ndihmoni dhe mua?
Me eshte prishur lavatricja mbreme dhe sa e ve ne prize me fiken dritat fare 🙄
Te thirr teknikun se sben?
 

Valhalla

V.I.P
Anëtar
Apr 27, 2021
Postime
1,638
Pikët
113
nqs tè fiket duhet me ta ndez

thirr zjarrfiksat

e mos u tall tani 😋
 

Enisa

First
Staff member
Anëtar
May 8, 2020
Postime
10,343
Pikët
113
Vendndodhja
Shqipëri
Sqenki gje as ju ,jo.
Po bën qark të shkurtër mbase dhe ulet automati direkt për të mbrojtur paisjet e tjera . Mendoj se duhet të shikosh prizën dhe spinën ,nëse janë djegur,ose nxirë. Dhe pastaj të fikësh gjitjë paisjet e tjera e të vësh në punë veç lavatriçen. Nëse ikën prap rryma,duhet të ndërrosh prizën e spinën. Gjithsesi për të mos ta zjat shumë,pse nuk thërret elektriçistin?
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
23,895
Pikët
113
Po bën qark të shkurtër mbase dhe ulet automati direkt për të mbrojtur paisjet e tjera . Mendoj se duhet të shikosh prizën dhe spinën ,nëse janë djegur,ose nxirë. Dhe pastaj të fikësh gjitjë paisjet e tjera e të vësh në punë veç lavatriçen. Nëse ikën prap rryma,duhet të ndërrosh prizën e spinën. Gjithsesi për të mos ta zjat shumë,pse nuk thërret elektriçistin?
Sepse po pastroj shtepine 🙄
Jam nikoqire keshtu,sdua te vije elektricisti e te mos kem bere punet 😆
 

Juno

X-file
Anëtar
Oct 11, 2018
Postime
5,737
Pikët
113
Vendndodhja
Space
E futa ne gjitha menyrat,bie sapo fillo shkarkimi i ujit 😪
Me pllaka e ke dyshemene?

Nese e ke ne pllake ngrije lavatricen me diçka qe mos kete kontakt te drejteperdrejte me pllaken.
Mendoj se ka ndonje qark te shkurter.
Me jep çelsin se vij une dhe ta rregulloj, apo do ma hapesh ti deren?
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
23,895
Pikët
113
Me pllaka e ke dyshemene?

Nese e ke ne pllake ngrije lavatricen me diçka qe mos kete kontakt te drejteperdrejte me pllaken.
Mendoj se ka ndonje qark te shkurter.
Me jep çelsin se vij une dhe ta rregulloj, apo do ma hapesh ti deren?
Ok te provoj kete opsionin e pare qe dhe
 
Top