• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Probleme për filmin e Gibson

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Duket se për momentin ka shumë dyshime mbi daljen e “The beaver”, i interpretuar nga Mel Gibson.


Motivet e lidhura me problemet e fundit ligjore me aktorin, i akuzuar me dhunë në familje nga ish e dashura e tij, Oksana Grigoriev.

“The Summit”, shtëpia shpërndarëse e filmit – që shënon kthimin në regji të Jodie Foster – nuk ka vendosur ende një datë për nxjerrjen e “The Beaver”./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top