• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Prof.Dr. Fadil Sulejmani

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,144
Pikët
83
Zemra mal. Me ne fund shqiptaret bene nje pune me vend. Ta gezoje emrin e shume merituar universiteti.
Urime Socio, jetofte pergjithmone emri i te madhit prof. Fadil Sulejmanit!
Faleminderit shume Puhiza. Urime edhe ty dhe gjithe shqiptareve.
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
16,126
Pikët
113
I paharruar kujtimi dhe vepra e babait tend Socio! Ke vertet arsye te jesh krenar!
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,824
Pikët
113
Urime vendosja e shtatores Socio. Qofte i perjetshem kujtimi per jeten dhe vepren e profesorit, i cili me sakrificen dhe kontributin e tij jetesor ka lene gjurme te thelle ne historine e kombit.

Respekt edhe per afarisitin Lazim Destani per kontributin rreth shtatores.
 
Top