• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Profesioni te ciln sdo e beje kurre...?

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Profesioni te ciln sdo e beje kurre...?

Profesionin qe nuk do e beja kurre eshte te behesha mjeke(kirurge)sepse jam shume e ndjeshme.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Profesioni te ciln sdo e beje kurre...?

Hamall...lol
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Profesioni te ciln sdo e beje kurre...?

Meri ai nuk eshte profesion se ate as pune nuk e quan dot se asnje politikan nuk punon :D
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Profesioni te ciln sdo e beje kurre...?

kasap , kirurg , killer , hajdut , komentator sportiv ,futbollist ,doktor ,veteriner !!!!!!!!
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Profesioni te ciln sdo e beje kurre...?

Lavazhier :p
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Profesioni te ciln sdo e beje kurre...?

edukatore kopshti .....
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Profesioni te ciln sdo e beje kurre...?

Jane shume ...
Me sakte jane te pakte profesionet qe mundem dhe kam deshire ti bej ( ne numer te vogel :) )!
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Profesioni te ciln sdo e beje kurre...?

-go-fadromiste....
 
Top