• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

programe kompjuteri

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: programe kompjuteri

mos gje do na leshosh ndonje virus ti :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: programe kompjuteri

Trimeria ben kala, Vigjilenca fort e mba' !

``16``Ec atyyyyyyy Puffe_ !
 

jani

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 4, 2010
Postime
4
Pikët
0
Përgjigje e: programe kompjuteri

nuk jam nga ata. informohu para se sa te akuzosh
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: programe kompjuteri

jani e thash me shaka jo kaq me seriozitet sic e ke mar ti tani fundi fundi sa i perket se ''nuk jam nga ata'' ku i dihet more lal jo qe me ke ardh per Bajram ti mua te njof se kush je , je nga ata apo nga ato :p befsh qef ne forum pa merak se ka antar qe duan ta din per ate interesimin e info-s per pc-ja
 

jani

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 4, 2010
Postime
4
Pikët
0
Përgjigje e: programe kompjuteri

faleminderit per gabimin ortografik qe me ke theksuar. Keshillat miresetevijne.
 
Top