• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pronarja e gjoksit të bujshme me silikone ilegale

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Chelsea Charms është pronarja e gjinjve më të mëdhenj artificial në botë. Falë substancës ilegale të implantuar në gjoks para disa viteve, gjinjtë e saj rriten çdo muaj për 2.5 centimetra.
Në të vërtetë ajo injektoi në gjoks impiantet prej polypropyleni në secilin gji dhe pasi ky material irriton lëkurën e gjinjve, i nxitë gjinjtë të prodhojnë një serum natyror. Implantet e thithin këtë lëng, ndërsa gjinjtë fryhen, respektivisht rriten vazhdimisht.

Valltarja 34 vjeçare ka gjinjtë që peshojnë 26 kilogramë, ndërsa përmbajnë 12 litra lëngje. Përmasa e gjoksi të saj tejkalon përmasat e gjatësisë. Ajo është e gjatë vetëm 157 centimetra, ndërsa përmasat e gjoksit i ka 165 centimetra. Ajo tha se ua ka pa ‘hajrin’ gjinjve, ajo madje i ka pagëzuar me emra. Nuk dëshiron t’i largojë impiantet pasi i konsideron si vepër artistike. “Nuk do t’i ndërroja me asgjë”, thotë ajo.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pronarja e gjoksit të bujshme me silikone ilegale

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=4_UXReeJmTk&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=4_UXReeJmTk&feature=player_embedded
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Pronarja e gjoksit të bujshme me silikone ilegale

ca gjera (ose me mire ca gjinje) nuk komentohen dot!!!!!!!!!!!!!
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pronarja e gjoksit të bujshme me silikone ilegale

Kjo qeka fabrike qumeshti looooooooooooooooooooooooooooooool
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,176
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pronarja e gjoksit të bujshme me silikone ilegale

Me te ra nai ballore kjo motra su benke me per rob lol
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Pronarja e gjoksit të bujshme me silikone ilegale

Bota po shkon drejt "apokalipsit" njerëzor - çmëndurisë, "perversitetit" mendor..
Ne mos qysh tani, me vonë, kjo femër do te kete nevoje per trajtim psiko-terapeutik...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,916
Pikët
113
Përgjigje e: Pronarja e gjoksit të bujshme me silikone ilegale

Bota po shkon drejt "apokalipsit" njerëzor - çmëndurisë, "perversitetit" mendor..
Ne mos qysh tani, me vonë, kjo femër do te kete nevoje per trajtim psiko-terapeutik...
Nuk i bene efekt,jane taksa te paguara nga punemarresit.
 
Top