• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Prostituta dëshiron burg afatgjatë për shkak të “ushqimit falas”

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Prostituta nga Malajzia e arrestuar gjatë një aksioni policor, ka kërkuar nga gjykata që ta dënojnë me burg për një afat sa më të gjatë nëmënyrë që të ushqehet falas, shkruajnë mediat e Malajzisë. Patimah Ayab (43 vjeçe) pranoi fajin në gjykatën e Kuala Lampurit për ofrimin e shërbimeve seksuale një polici dhe një civili.
Pasi pranoi fajin ajo luti gjykatësin që ta dënojnë më gjatë me burg. Mediat thonë se Patimah iu ankua edhe një gjykatësi tjetër i cili e dënoi për të njëjtat akuza vitin e kaluar vetëm me një muaj burg. “Në burg nuk është keq, ka bukë e mermelatë, ndërsa rojet në burg sillen mirë”, tha Patimah.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Prostituta dëshiron burg afatgjatë për shkak të “ushqimit falas”

O Sea me ate avatar te qeshur duket se ja ke zili haha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Prostituta dëshiron burg afatgjatë për shkak të “ushqimit falas”

........................................ cfare krahasimesh ben ti daniel duhet me ta liruar rrugen :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Prostituta dëshiron burg afatgjatë për shkak të “ushqimit falas”

Nuk kam gjithmone humor te holle e pranoj haha
 
Top