• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

prsh te gjitheve

Status
Temë e mbyllur.

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Jam InTeRiStE nje anetare e re ne kete forum.
Pershendes stafin e forumit, dhe ne vecanti te gjithe anetaret.
Shpresoj te gjej dhe une nje vend ne miqesine tuaj...:)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: prsh te gjitheve

InTeRiStE Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al.Com
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: prsh te gjitheve

Mire se erdhe midis nesh, jo vetem qe do bejme qef verdall neper forum por dhe do marim Kampionatin dhe champions kete vite. Viva Inter
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: prsh te gjitheve

welcome .............. klao mire me ne ................ kolege e nderuar gjithmone ka nje vend edhe per ty............
 
Status
Temë e mbyllur.
Top