• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Prsh

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Prsh

Mire se erdhe Beko kalofsh mire ne pranin ton :)
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
mire se erdhe Beko shpresoj tja kalojm sa me mire ne shoqerin e njeri tjetrit
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Prsh

Mire se erdhe beko kalofsh mire e bukur ne gjirin e forumit e te shoqerise ketu
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Prsh

Miku i Mir Gjithmon Eshte i Mirpritur :)
Mir Se Na Erdhe Beko Dhe Shpresojm Tja Kalosh Bukur Dhe Sa Me Mir Ne Pranin E Antareve Te Forumit :)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Prsh

Mireseerdhe Beko
Kalofsh sa me bukur ne forum
:)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Prsh

Mir se Ke ardh beko kalofsh sa me mir ne shoqerin tone :)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Prsh

Mireseerdhe Beko
 
Status
Temë e mbyllur.
Top