• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pse bjondet i fusin paret nensjetull?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Per me then qe i kan fitu me djers!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

livja

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 29, 2010
Postime
51
Pikët
0
Përgjigje e: Pse bjondet i fusin paret nensjetull?

kush e nxori kete teori ndonje bjond ????hahhaa
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pse bjondet i fusin paret nensjetull?

Saura: Rendesi ka tu vi era djerse :p

Po brunet ku i mbajne??

Ajo qe eshte pa djerse eshte haram:p
NUk e di rrusho se une jam kuqe per vete :p;)):d
 
Top