• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Hi,perseri me femrat une!! Si mendoni pse femrat bien me shpej dhe me shpesh ne dashuri,, ndersa per djemt thon qe njeher bien ne dashuri.... dhe me shpjegoni pak kte shprehjen,, zemra e femres esht hotel kush don hyn e del,, zemra e mashkullit esht si gur kush hyn brenda nuk del me kurre.
 
Last edited by a moderator:

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

po femrat hotel kan canten edhe normal qe dalim ne se esh e madhe ndesa ne kemi hotel xhepin qe po hyre aty ska bir nene te nxjeri :p:p
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

prit o zot kur ta lshoj ndoi femer me cant kokes se shume i je qepur femrave ti po kur te kthehen kto mos dish na te vesh ``ka frik na femrat si shan i du shume `` ::p:p:p
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

kush e tha kete ?? mesa di un meshkujt dashurohen me shpesh po si zgjat shum kurse femra dashuron rradhe por dashuron me zemer
 
Last edited by a moderator:

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

hahahahah ja hoqe vetes pergjegjesine eee
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

jena me te ndjeshme ne femrat, po dhe cunat si k**e fiku bin po he haahahha
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

Nuk e di nese dashurojne me shpesh apo eshte thjesht fakti qe shprehim ndjenjat me kollaj dhe mbase kujtojne se biem ne dashuri me shpesh..ndersa meshkujt jane me te rezervuar nga natyra...
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

ashtu eshte por dashurojne me shpesh dhe me lehte
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

mos pergjithsoni sepse ne dashuri ska as me shum as me pak meshkujt dhe femrat dashurojn ndryshe kjo esht realiteti po sa me shum e sa me pak dashurojn femrat dhe meshkujt ate se dim ne se duhet ti kesh provuar te tera femrat e globit ose meshkujt qe te arish ne perfundime te tilla
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

e verte ehste se femrat bien me lehte ne dashuri po thuaj kete me ke bien se jan qypa cunat sdin fare ahahahahahahahah
 

Innocent

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 21, 2009
Postime
16
Pikët
0
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

Une mendoj se femra dashuron vec nje :) dhe se meshkujt sdashurojne hic :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

joooooo innocent femra dashuron nje me zemer po cunat dahsurojne shume dhe sdine ke kan per zemer qypat
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

jena me te ndjeshme
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

vertet qe jemi me te ndjeshme por kemi me shum kontroll ne veten tone dhe ndjenjat tona se meshkujt
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

Femrat jane me te ndjeshme si natyre,i shprehin ndjenjat ne menyre transparente dhe deshirojne vetem ta bejne te lumtur nje mashkull duke u dhuruar pambarimisht dashuri ! Nderkohe ne anen tjeter te medaljes meshkujt jane te prirur te mos dashurojne vertet,por thjesht ta trajtojne femren si nje trofe me teper ne listen e tyre te gjate,nje argetim i cili do perfundoje shume shpejt,ndonese nuk dihet momenti konciz ! Gjithsesi panvaresisht ketij fakti,si femrat edhe meshkujt dashurojne nje here te vetme ne menyre te vertete,me ndjenje,sinqeritet,thellesi ...:) !!!
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

nuk eshte e thene se femrat dashurojne me shume edhe me shpesh se sa nje mashkull. per nje mashkull eshte me e leht te ket mardhenje seksuale se sa te bjeri ne dashuri ndersa nje femer duhet te ket ndjenja qe te arrije ne ate pike ku te ket mardhenje seksuale me nje mashkull. tani nuk di per te tjerat por vet them se varet nga femra edhe personaliteti i njeriut se sa veta dashuron por nje dashuri eshte ajo qe egziston edhe nje dashuri eshte ajo qe do mbash mend per ter jeten. keshtu qe nuk jan shume dashurite por nje e vetme
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

boh flasim nga experienca..femra e mashkulli jan lindur per te dashuruar..po mashkulli dashurohet me shpejt se femra..sepse shum rall ndodh qe femra ben hapin e pare.
kshuqe eshte llogjike..qe te dyja palet te dashurohen..them se mashkulli si dashuron dhe kthen..eshte me pak i vendosur..kurse femra..i ben gjerat me vetedije...detaje te vogla po jan te verteta :D
 
Top