• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,871
Pikët
63
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

epo e shef qe femrat bien ma shpejt se ne n dashni..qe eene ti e paske vu re aty ku jeton..D

O beu , kot me t pyt lale,,ty t ka nodh naiher kjo qe sapo shkrujte ? :p
Beu ka bere kerdin..si gamorri neper lakra.
E quanin Don Casanova dikur. Tani qe u martua ka heq doren si ujku qe nderron qimen. `thankyou`
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,388
Pikët
0
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

epo e shef qe femrat bien ma shpejt se ne n dashni..qe eene ti e paske vu re aty ku jeton..D

O beu , kot me t pyt lale,,ty t ka nodh naiher kjo qe sapo shkrujte ? :p
Mua jo por nje pjese te mire te Amerikaneve qe njoh! 5 nga ata qe punoje dy jane te divorcuar, njeri ka nje familje te dyte te tjerat jane shume personale per ndar me ju.
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,388
Pikët
0
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

dua edhe une te jetoj te ky vendi :D
I ke te gjitha llojet dhe ngjyrat e mundshme te njeriut. Kur te merzitet njeri ke opsione sa te duash. Vetem a ke oreks per jete nate. Nuk e thon kote

qyteti qe nuk fle kurre:d
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,388
Pikët
0
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

Beu ka bere kerdin..si gamorri neper lakra.
E quanin Don Casanova dikur. Tani qe u martua ka heq doren si ujku qe nderron qimen. `thankyou`
Beu o njeriu me bersnik qe mund te egzistoje plako. Kavalishenca mbetet pjese e atij qe e ka edhe mbasi martohet. E kjo nuk do te thote se eshte 'lojtar'.
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,871
Pikët
63
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

Beu o njeriu me bersnik qe mund te egzistoje plako. Kavalishenca mbetet pjese e atij qe e ka edhe mbasi martohet. E kjo nuk do te thote se eshte 'lojtar'.
Bersnik..doje me thone berseker? :p
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,290
Pikët
113
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

Kush ju ka genjyer.
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,017
Pikët
48
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

Mua jo por nje pjese te mire te Amerikaneve qe njoh! 5 nga ata qe punoje dy jane te divorcuar, njeri ka nje familje te dyte te tjerat jane shume personale per ndar me ju.
ajo ndodh sepse robt kan ik nga trute e kokes Beu per mo t thon qe kan ik per lesh..e jo per motivet qe ti prure me lart.

Se jena tu ngatruu ne temen ime..ktu po flasim per dashni e koklavitje dhe gershetime..jo per halle :p
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,388
Pikët
0
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

ajo ndodh sepse robt kan ik nga trute e kokes Beu per mo t thon qe kan ik per lesh..e jo per motivet qe ti prure me lart.

Se jena tu ngatruu ne temen ime..ktu po flasim per dashni e koklavitje dhe gershetime..jo per halle :p
Rimo nuk po tallem plako. Egzagjeroj pak për shaka por familja këtu është në krizë si asnjë herë më par. Në gjyqet e divorcit gratë bëjnë kordinë këtu sidomos kur kan edhe kalamaj. Ashtu është sistemi.
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

Nuk e di, une per vete bie ne dashuri çdo jave, por me kalon shpejt.
 

Tarzani

V.I.P
Anëtar
Aug 18, 2016
Postime
1,308
Pikët
113
Vendndodhja
Canada
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?

Bien ne dashni se s'u rrihet pa mashkull afer! Ka nga ato qe duan disa ne nje kohe; diku disa ne fshehtas ne te njejten kohe, dhe nga ata qe disa ne nje kohe!
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,175
Pikët
113
Përgjigje e: Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashurië

ëëëëhëëëëëë kemi kemi shpirt...po romanticitetin e hane gomeret andejeza :)

"ne dashurië" .....qudi si nuk e paska demaskuar shoku kepi kete mbarim fjale???

Haja Cooli! ``14``

Ë-ja ne fund te fjalise ne fakt eshte (ka qene) problemi i Forumit dhe jo i teme-hapesit. Ne vend te pikepyetjes delte gjithmone ë. Pse? Nuk e di, por e kam vene re kete gabim koheeeee me pare. Kshu ti Cooli.
 
Top