• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pse nuk funksionon WhatsApp ne Tablet?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,247
Pikët
113
Vendndodhja

Me poshte ke nje shembull per android


Ketu per ipad

 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
12,359
Pikët
113
Kena ngel prapa ne me watsap....
Këta të sotmit përdorin telegram
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,756
Pikët
113
drago, ta shtroja une kete pyetje, qe nuk marr vesh nga teknollogjia dhe qe jam model i vjeter, edhe pranohej,
po ta shtrosh ti qe je shum me i ri se une, kjo eshte ku thret qameti,
futi a derzi nje dowlaud (si i thone keta te rinjte)
 
Top