• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pse te fshet ne forum !

dr.Dugi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 25, 2010
Postime
45
Pikët
0
Se di ndoshta eshte tem e pakuptimt, apo qeshjte personale e atyre qe e bjen kete qe une kisha deshire ta debatojm se bashku.

Pse disa antarë ne kete apo ne forume te tjera fshehin statusin e tyre online, pra rrin te fshehet, kane deshire te jeni misterioz apo pse, kete kisha deshire te ma tregoni ata qe rrin te fshehur ne forum, pa keqkuptime !

Rrespekt
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,528
Pikët
113
Përgjigje e: Pse te fshet ne forum !

Se di ndoshta eshte tem e pakuptimt, apo qeshjte personale e atyre qe e bjen kete qe une kisha deshire ta debatojm se bashku.

Pse disa antarë ne kete apo ne forume te tjera fshehin statusin e tyre online, pra rrin te fshehet, kane deshire te jeni misterioz apo pse, kete kisha deshire te ma tregoni ata qe rrin te fshehur ne forum, pa keqkuptime !

Rrespekt
Sepse neser une ty ose ti mua me kritikon(small) kupton?
Sorry.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Pse te fshet ne forum !

kte lart se kuptoj asnjehere :mad:

nejse

pse rrim te fshet ne forum..?
pse te duhet gje ty me pa se kush eshte online e cilen tem po shof un apo dikush tjeter..? Jo!
dhe nuk jemi te fshur mund te lexohen postimet qe postojme...!!
.....:cool: ( charmed )....( casper )...:p:p:p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,528
Pikët
113
Përgjigje e: Pse te fshet ne forum !

kte lart se kuptoj asnjehere :mad:

nejse

pse rrim te fshet ne forum..?
pse te duhet gje ty me pa se kush eshte online e cilen tem po shof un apo dikush tjeter..? Jo!
dhe nuk jemi te fshur mund te lexohen postimet qe postojme...!!
.....:cool: ( charmed )....( casper )...:p:p:p
Puffe,emrin dhe mbiemrin tim te vertete e di njeri ketu ne forum(u njohem diku tjeter) mu prezantua dhe ju prezantova,me vone filluan mosmarreveshjet jo nga ana ime(atehere te pakten).
Te tjerat i ke shkruar ti perse.
klm
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,680
Pikët
113
Përgjigje e: Pse te fshet ne forum !

Ndonjeher dua t rrij off qe mos te thon antaret "Jetmira onn 24_24 nforum " :p
 

xhori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 10, 2016
Postime
915
Pikët
0
Vendndodhja
MARCHE
Përgjigje e: Pse te fshet ne forum !

aman moj nga i nxorre gjith keto tema qe po flinin
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Pse te fshet ne forum !

Pas ferres se vogel a fshihen 40 ujqer?
 
Top