• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pse...(thjesht Debat)

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
P'SE MERZITEMI VETEM ME NJE FJALE ? P'SE U VONOVA SOT NE PUNE/SHKOLLE ,P'SE KTO GJERA ME BEJN VAKI VETEM MUA,P'SE NUK ARRIJ TE GJEJ NJE VESHJE SIC ME PELQEN MUA??? P'SE PSE PSE KTO JAN PYETJE QE GJITHMON I BEJM VETES OSE NA BEJN TE TJERET P'SE KET P'SE AT uuuuuu.. SHPREHUNI DHE JU ME "P'SE-T E JUAJA``q``zemerthyerhaha``gezuar````7`` ç'do ikone emocionale esht nje motiv P'SE... ``16``
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: P'se...

p'se shqiperia nuk esht nje vend me kushte europiane te jetoja ne vendin tim ...
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: P'se...

P'se s'esht fundjav neser te jem pushim :(
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: P'se...(thjesht Debat)

P'se djemt jan kaq pa shpirt ndaj femrave :mad:@
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: P'se...(thjesht Debat)

psen se ka gjet nastradini ta gjejm ne.lol
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: P'se...(thjesht Debat)

PSE jan ven fain femres kur e kan vet ato qe bejn tradhtin...
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: P'se...(thjesht Debat)

pse ka kaq mashtirm ne ket bot
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Titulli: P'se...(thjesht Debat)

Pse e dun te tan qyl lekun?
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: P'se...(thjesht Debat)

P`se Mashtroni Ju Goca :p
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: P'se...(thjesht Debat)

P`se Sme Do Ajo Qe Dua ? :(
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: P'se...(thjesht Debat)

P`se Nuk Me Flet Ajo :(
 
Top