• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pse u gjend Berry në përqafimin e Martinezit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Fituesja e çmimit “Oskar”, aktorja Halle Berry në përqafimin e kolegut francez, Oliver Martinez-it, me të cilin paraqitet në filmin “Dark Tide”, sipas shkrimeve të tabloideve amerikane, përfundoi pasi që frikësohet nga vetmia. Çifti, të rikujtojmë është zënë duke u puthur me plot afsh. Për lidhjen e tyre është duke u folur e shkruar një kohë të gjatë dhe janë parë edhe në darkë romantike.

Pas ndarjes së para do kohe me Gabriel Aubry-n, babanë e vajzës së tyre Nahle-s, aktorja e bukur nuk ka pritur shumë dhe “e hodhi grepin”. Jetën e saj dashurore dëshiron ta kthejë në drejtimin e duhur pasi që frikësohet se pleqërinë do ta presë e vetme. Aktorja 44-vjeçare pas vetes i ka dy martesa të dështuara, dhe edhe pse amësia është prioriteti i saj kryesor, është duke u përpjekur që të gjejë edhe atë “të vërtetin”.

“Ora është duke rënë dhe unë nuk mund të tolerojë dhe nuk mund ta përballojë që të mbetem e vetëm”, tha aktroja e mirënjohur, Halle Berry.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top