• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pse vajzat shqiptare qajne kur martohen?

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
6,752
Pikët
113
Përgjigje e: Pse vajzat shqiptare qajne kur martohen?

qajne nga gezimi qe do vene te burri :eek:
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,218
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Pse vajzat shqiptare qajne kur martohen?

Sepse duhet te rrisin nje burre-femije :d
-qesh- sa e madhe kjo Xhina.

une them se qajne lirine... martesa eshte ne nje fare menyre nje burg. varet pastaj se si e menaxhon situaten. vitet e para jane te veshtira deri kur fillon njeh veten me mire dhe se cfare do apo nuk do me..
 
Top