• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Psh Forum-al

Status
Temë e mbyllur.

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Une jam MarsS...nje mikja ime me foli per kte forum dhe vendosa te regjistrohem ketu...uroj tia kaloj bukur nen shoqerine tuaj... :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Psh Forum-al

Mire se erdhe :)!
Fillimisht na behet qejfi qe te kane folur pozitivisht per ne edhe sigurisht qe do kalojme bukur ne shoqerine e njeri tjetrit!

Have fun ;)!
 

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Titulli: Psh Forum-al

mire se erdhe MarsS ja kalofsh sa me mire ne forum-al :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Psh Forum-al

Mire se erdhe MarsS!!kalofsh sa me mire ne Forum-Al
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Psh Forum-al

ju falenderoj te gjitheve... rrespekte x te gjith!!!
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Psh Forum-al

Mire Se Erdhe :)
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Psh Forum-al

faleminderit...mire se te gjeta belle_vie
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Psh Forum-al

Mireseerdhe MarsS
 
Status
Temë e mbyllur.
Top