• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

psh mir se ju gjej ne forumin me te mire qe kam pa

Status
Temë e mbyllur.

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: psh mir se ju gjej ne forumin me te mire qe kam pa

Mire Se Erdhe Edhe Ti Na Duhesh Ktu :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: psh mir se ju gjej ne forumin me te mire qe kam pa

Welcome...
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: psh mir se ju gjej ne forumin me te mire qe kam pa

Mire Se Erdhe AcaRUsi, Kalofsh Bukur Mes Nesh :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top