• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Psikonarkoza

Bogota

✌️
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
690
Pikët
63
Disa prototipe apo steriotipe jane te destinuar per te shfaqur viskozitein e thartuar te lengut te trurit.Nisen nga pikepamja sasi cilesi mundohen ti paraqesin vetvetes bollshmerine e trurit dhe e dijes gjithashtu.
Njerez ne vetvete te paqendrueshem qe mundohen te shpifin vetem per vetkenaqsine e unit.
Kta nuk jane gje tjeter vetem se ca nenmbetje apo mbetje toksikorganike te materies.
Kaq flasim per pseudoprotipet ose pseudosteriotipet.

Bisedim te kendshem.
 
Top