• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Publicitet i keq i Kate Perryt

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaKëngëtarja Kate Perry në Meksiko Siti e promovoi parfumin e saj të parë. Megjithatë, në qendër të vëmendjes nuk ishte parfumi, por fustani me të cilin ajo vendosi të prezantohet.
Edhe parfumi nuk ka ndonjë emër të mirë të menduar, mendoni – quhet “Prr”, përkatësisht tjerrje mace, ndërsa gjithashtu edhe formën e shishes e ka si mace. Por, të kthehemi në befasinë sensacionale të të ashtuquajturit fustani i Kate Perry.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër ngjyrë vjollce me kollare që e theksonte gjoksin e saj, a e gjitha që i mban mos të bien është rrjeta e tejdukshme. Vetëm 24 orë para kësaj mode katastrofe, Kate ka pasur konferencë për shtyp ku është dukur normale, dhe pastaj është paraqitur ashtu. Ndoshta ka menduar se edhe publiciteti i keq prapë se prapë është në favorin e saj./mnogoo/Telegrafi/

 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
45,688
Pikët
113
Përgjigje e: Publicitet i keq i Kate Perryt

E ka mesuar mire "marketing" kjo (mbase jo kjo, por manageret dhe te tjere). Neqoftese do qe te shesesh mallin dhe qe numri i klientelave te rritet atehere perdor trupin(ne menyre seksuale) per te terhequr klientelen...kjo menyre punon si cdo menyre tjeter por kur behet ne menyren e sakte (youtube perjashtohet sepse e sakte e pa sakte, ajo video do te hapet dhe numrin e shikimeve do e marri
 
Top