• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Publikoi imazhet me përmbajtje seksule, të kanditatit të Macron për Parisin, arrestohet rusi

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,575
Pikët
113
pjo.jpg
Pyotr Pavlensky


09:36, 16/02/2020
Autoritetet franceze arrestuan artistin disident rus Pyotr Pavlensky, i cili publikoi “prova inkriminuese” të imazheve me përmbajtje seksuale që detyruan kandidatin e presidentit Macron të tërhiqej nga gara për bashkinë e Parisit.
Benjamin Griveaux, një nga bashkëpunëtorët më të afërt të kreut të shtetit francez, braktisi garën për kryebashkiak të Parisit, pas akuzave të ngritura ndaj tij se i kishte dërguar imazhe nudo një femre që nuk ishte gruaja e tij. Griveaux nuk e kundërshtoi për asnjë moment që ishte ai që i dërgoi këto mesazhe.
Pyotr Pavlensky, i cili jeton në ekzil në Francë, deklaroi se e publikoi videon seksi thjesht për të demaskuar hipokrizinë e Griveaux.

Artisti rus, i cili njihet për performancat e tij të çuditshme, është bërë edhe herë të tjera titull kryesor i lajmeve pasi i vuri zjarrin derës së Agjencisë Shtetërore Ruse të Sigurisë dhe Bankës së Francës.
Zyra e Prokurorisë së Parisit bën me dije se Pavlensky është arrestuar dhe po merret në pyetje dhe për një rast tjetër zjarrvënie që ka ndodhur në kryeqytetin francez në vigjilje të Vitit të Ri. Ajo gjithashtu shtoi se Griveaux ka ngritur një akuzë për shkelje të privatësisë dhe për këtë arsye është hapur dhe një hetim.
Sipas ligjeve franceze, publikimi i materialeve pornografike, pa marrë pëlqimin e personit, mund të të dënohet deri në 2 vjet burg dhe një gjobë 60 mijë euro.

ben.jpg
Benjamin Griveaux
__________________________________________

_https://www.syri.net/bote/316295/publikoi-imazhet-me-permbajtje-seksule-te-kanditatit-te-macron-per-parisin-arrestohet-rusi/
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,412
Pikët
113
View attachment 30454
Pyotr Pavlensky


09:36, 16/02/2020
Autoritetet franceze arrestuan artistin disident rus Pyotr Pavlensky, i cili publikoi “prova inkriminuese” të imazheve me përmbajtje seksuale që detyruan kandidatin e presidentit Macron të tërhiqej nga gara për bashkinë e Parisit.
Benjamin Griveaux, një nga bashkëpunëtorët më të afërt të kreut të shtetit francez, braktisi garën për kryebashkiak të Parisit, pas akuzave të ngritura ndaj tij se i kishte dërguar imazhe nudo një femre që nuk ishte gruaja e tij. Griveaux nuk e kundërshtoi për asnjë moment që ishte ai që i dërgoi këto mesazhe.
Pyotr Pavlensky, i cili jeton në ekzil në Francë, deklaroi se e publikoi videon seksi thjesht për të demaskuar hipokrizinë e Griveaux.

Artisti rus, i cili njihet për performancat e tij të çuditshme, është bërë edhe herë të tjera titull kryesor i lajmeve pasi i vuri zjarrin derës së Agjencisë Shtetërore Ruse të Sigurisë dhe Bankës së Francës.
Zyra e Prokurorisë së Parisit bën me dije se Pavlensky është arrestuar dhe po merret në pyetje dhe për një rast tjetër zjarrvënie që ka ndodhur në kryeqytetin francez në vigjilje të Vitit të Ri. Ajo gjithashtu shtoi se Griveaux ka ngritur një akuzë për shkelje të privatësisë dhe për këtë arsye është hapur dhe një hetim.
Sipas ligjeve franceze, publikimi i materialeve pornografike, pa marrë pëlqimin e personit, mund të të dënohet deri në 2 vjet burg dhe një gjobë 60 mijë euro.

View attachment 30455
Benjamin Griveaux
__________________________________________

_https://www.syri.net/bote/316295/publikoi-imazhet-me-permbajtje-seksule-te-kanditatit-te-macron-per-parisin-arrestohet-rusi/
E ngjiti veshin ky rusi?????????????????????????????????
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,575
Pikët
113
E ngjiti veshin ky rusi?????????????????????????????????
Ky rusi asht pak i krisun si duket.
Duhet me prit derisa t'kryhen zgjedhjet e Parisit per me mesue kush ia kurdisi kurthin ketij Benajminit. Pak kush beson ne fajesine e rusit.
Vijon...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,412
Pikët
113
Ky rusi asht pak i krisun si duket.
Duhet me prit derisa t'kryhen zgjedhjet e Parisit per me mesue kush ia kurdisi kurthin ketij Benajminit. Pak kush beson ne fajesine e rusit.
Vijon...
Normal nuk eshte.
Mbase(po ja fus KOT)do jene APET shpijunat ruse.
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,575
Pikët
113
Normal nuk eshte.
Mbase(po ja fus KOT)do jene APET shpijunat ruse.
Une mendoj qe jane kandidatet tjere, kundershtare te Banjaminit, qe ja kane prish punen. Rusia asht larg Parist, e zgjedhjet e Parisit, s'eshte çeshtje e shpijunave rus.
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
9,593
Pikët
113
Une mendoj qe jane kandidatet tjere, kundershtare te Banjaminit, qe ja kane prish punen. Rusia asht larg Parist, e zgjedhjet e Parisit, s'eshte çeshtje e shpijunave rus.
Në kohën tonë larg thuhet për Planetin Mars.
Mos ja kanë kurdisur ballistët?

P. S.
Rusët kanë ngritur një kishë ortodokse shumë të bukur në Paris.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,412
Pikët
113
Une mendoj qe jane kandidatet tjere, kundershtare te Banjaminit, qe ja kane prish punen. Rusia asht larg Parist, e zgjedhjet e Parisit, s'eshte çeshtje e shpijunave rus.
Nuk e di kush mund te jene.Shkrujta qe do jen kinse ruse,se ky MUHABET eshte perhere.Kisha parasysh ate politikanin ne Österreich,qe e kapen me do femra ruse qe e korruptuan.CUDI FAKTI ESHTE.....KUDO qe i nxjerrin GAFIL,japin doreheqjen.VETEM tek NE(per kosoven nuk e di )i dekorojne=PRESIDENT.
Ose ne USA mbasi ndodhi 11 septembre,ju dhane POSTE me te LARTA,atyre qe arabet tallen <bycen> per disa ORE.Pastaj keta sauditet erdhen nga Irani si Route,
hypur mbi deve.


PS.....kinezet po vrasin me virus.

TUNGI.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
13,167
Pikët
113
Nuk e di kush mund te jene.Shkrujta qe do jen kinse ruse,se ky MUHABET eshte perhere.Kisha parasysh ate politikanin ne Österreich,qe e kapen me do femra ruse qe e korruptuan.CUDI FAKTI ESHTE.....KUDO qe i nxjerrin GAFIL,japin doreheqjen.VETEM tek NE(per kosoven nuk e di )i dekorojne=PRESIDENT.
Ose ne USA mbasi ndodhi 11 septembre,ju dhane POSTE me te LARTA,atyre qe arabet tallen <bycen> per disa ORE.Pastaj keta sauditet erdhen nga Irani si Route,
hypur mbi deve.


PS.....kinezet po vrasin me virus.

TUNGI.
Turbullo, qe te kthjellohet...


Teoria e tri boteve...
 
Top