• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pula bëri vezë në formë penisi

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Një pulë në Kroaci, këto ditë bëri një vezë shumë të pazakontë – vezën në formë të organit seksual mashkullor.
Pronari i pulës, Mladen Medjimurec, i cili për më shumë se 20 vjet rrit pula, thotë se kurrë nuk i ka ndodhur që pulat e tij të bëjnë vezë kaq të pazakonta, sidomos vezë në formë penisi.

“Ndoshta i është ngutur ta bëjë vezën, dhe doli ashtu si doli”, tha Mladen duke u mahitur dhe shtoi se dëshiron që ta ruajë vezën por nuk e di se si.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pula bëri vezë në formë penisi

belle_vie ishalla pulat sbejne me keshtu vezesh... :D hahahaha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pula bëri vezë në formë penisi

belle_vie meqe ke dhe ditelindjen haha a do veze moj ? :D kiss
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pula bëri vezë në formë penisi

belle_vie po normale si kjo veza... :D se ndryshe sben :p hahaha
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pula bëri vezë në formë penisi

hahahahhahahahaaha ika shtrig kiss ma hudh vezen ketu e mar pastaj se marova punen lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: Pula bëri vezë në formë penisi

belle_vie meqe ke dhe ditelindjen haha a do veze moj ? :D kiss
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
O shejtone -qesh--qesh--qesh-
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pula bëri vezë në formë penisi

Një pulë në Kroaci, këto ditë bëri një vezë shumë të pazakontë – vezën në formë të organit seksual mashkullor.
Pronari i pulës, Mladen Medjimurec, i cili për më shumë se 20 vjet rrit pula, thotë se kurrë nuk i ka ndodhur që pulat e tij të bëjnë vezë kaq të pazakonta, sidomos vezë në formë penisi.

“Ndoshta i është ngutur ta bëjë vezën, dhe doli ashtu si doli”, tha Mladen duke u mahitur dhe shtoi se dëshiron që ta ruajë vezën por nuk e di se si.
hahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahah me siguri ne ato mom pula e ka pas mendjen aqe shume per qef se me sigurii kishte ikur gjelli me ndonje tjeter sa dhe ate deshiren e vete e shprehu tek veza qe beri ne ate mom

pupupupu kan shkalluar dhe pulat u mbeti mendja per budalliqe
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pula bëri vezë në formë penisi

e c'ja paska fut nje vez..:d:d
 
Top