• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pushime te nxehta per Belen Rodriguez

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pushime te nxehta per Belen Rodriguez ne Miami. Showgirl nga Argjentina, e bere e famshme ne Itali, ndodhet aktualisht ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes per te xhiruar nje spot.


Duke perfituar nga disa ore pushimi, ajo ka kaluar disa caste vertete te nxehta me te dashurin e saj Fabrizio Corona. Belen ka terhequr vemendjen e te gjitheve me bikinin super te shtrenguar, dekoltene sensuale dhe vithet perfekte.

Duket se pas disa diteve te veshtira, Belen po kalon nje moment fatlum ne karrieren e saj…por edhe ne dashuri. Fundja kush mund t’i rezistoje nje bukurie si Belen.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top