• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pushohet nga puna Agron Llakaj

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Prezantuesi i njohur dhe aktori Agron Llakaj është pushuar nga puna si drejtues i Portokallisë edhe para përfundimit të kontratës.

Shkak për këtë u bë shfaqja e tij në “Këngën Magjike”, ku ai u bë pjesë e një loje me Ardit Gjebrenë.

Largimi i tij nga spektakli Portokalli ishte bërë i ditur që më parë, kur aktori pati pranuar kontratën me TV Klan për drejtimin e emisionit “Kush do të bëhet milioner”.

Thashethemet se ai u pushua nga puna u përhapën menjëherë, ndërsa Portokallia nuk ka ende një prezantues tjetër. Këtë të diel emisionin me humor do ta prezantojë vetëm ish-partnerja e tij Ami, njofton Bluetooth./koha
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Pushohet nga puna Agron Llakaj

Mbase portokallis i ka ardhu fundi, si cdo gje edhe ajo do jet bajatosur.

Ami pa Gonin eshte si i Holli pa te Trashin. :D
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pushohet nga puna Agron Llakaj

eee, normal qe sdo kete me kuptim pa agronin portokallia, e verete qe eshte bajasur shume portokallia
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pushohet nga puna Agron Llakaj

ka ngel dhe kol frakusha,hahahahaha polici
 
Top