• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pussycat Dolls me anëtare të reja

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nicole Scherzinger është duke kërkuar këngëtare të reja për grupin Pussycat Dolls.


Dy anëtare të grupit janë larguar për ta vazhduar karrierën solo, po Nicole dhe themeluesi i bendit Robin Antin dëshirojnë që ta incizojnë edhe një album.

Ne do të kemi vajza të reja në grup dhe unë jam shumë e emocionuar pwr kwtw”,tha Nicole.Jemi duke punuar shumë për këtë album dhe shpresojmë që do të del deri në fund të vitit”, thotë ajo.

Vërtet shpresoj që adhuruesve tanë do t’iu pëlqej muzika që ne jemi duke e bërë për ta”, përfundon Nicole.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top